Сьогодні:05 грудня 2021, 07:16:59
Зробити стартовою Додати в обране

Сторожинецький портал - об'єднує!
Сторожинецький портал » Форум » Наш Сторожинець... » Оффтоп » Ваше ставлення до Великого (Пасхального) посту
Навігація по сайту
На головну
Форум
Перевірка швидкості
ADSL
Оголошення
Портал
Журнал "КаНаПка"
Новини
Це цікаво знати
Он-лайн ігри
Гороскоп
Гумор
Музика
Шпалери
Софт
ЗНАЙОМСТВА

Розширений пошук
Зараз на сайті
Загалом On-Line: 1
Серед них:
Користувачів: 0
Гостей: 1
Роботів: 0
On-Line користувачі:
Відсутні
On-Line роботи:
Відсутні
Інформація

волог.:

тиск:

вітер:

Останнє на форумі
That is actually Reviewing Free Youtube Subscribers and ...
Останє повідомлення  17 травня 2019 17:32 ynokorewe
Всё, что угодно
Останє повідомлення  3 квітня 2019 22:23 Полина
Pivot animator 4 (рисуем двухмерную анимацию)
Останє повідомлення  11 березня 2019 23:59 Полина
давайте помріємо..
Останє повідомлення  31 січня 2019 08:40 mamsisitta87
Подскажите
Останє повідомлення  30 січня 2019 18:41 mamsisitta87
Зачем планшет, если есть айфон?
Останє повідомлення  29 січня 2019 11:24 mamsisitta87
Хто як заспокоюється?
Останє повідомлення  29 січня 2019 11:23 mamsisitta87
Улыбнись)
Останє повідомлення  28 січня 2019 19:21 mamsisitta87
Chest of Drawers
Останє повідомлення  25 січня 2019 21:32 Полина
Нашла магазин, советую
Останє повідомлення  21 січня 2019 22:06 Мурзик
Наші опитування
Чи потрібно змінювати дізайн сайту?

Так
Можливо
Мені однаково
Цей дизайн влаштовує
Реклама
    Відтепер з'явилась можливість подавати заявки на підняття швидкості не тільки за телефоном 2-30-10, але ще й за допомогою спеціальної форми. Ця форма призначена тільки для подачи заявок на підвищення швидкості на порту.
подати заявочку

Питання щодо роботи ADSL можна задавати у відповідному розділі нашого форуму!
запитання та пропозиції щодо ADSL

Интернет реклама УБС

Всі форуми > Наш Сторожинець... > Оффтоп Пошук по форуму
Попередня тема :: Наступна тема  

Подякували: invisible
Ваше ставлення до Великого (Пасхального) посту
  • 0
Ваше ставлення до Великого (Пасхального) посту

+ --   
Група: Адміністратори
Звання: адміністратор

Вік: 38
Стать:
Зареєстрований: 23 лют 2006 00:00
Подякував: 2
Подякували: 4
Попереджень: 0
Якось недавно по телебаченню я побачив передачу де йшла мова про корисність дотримання посту. Служителі церкви казали, що Великий Піст встановлений в пам'ять Ісусу Христу, що постився в пустелі всі 40 днів до воскресіння. Лікарі казали, що піст "в правильному дозуванні" є дуже корисним для організму людини: "в період дотримання посту, з організму виводяться: холестирин, т.д."
Тож хотілось би задати це ж питання і вам. Чи потрібно дотримуватись посту?
догори 
+ --   
Група: Редколегія
Звання: модератор

Вік: --
Стать: -
Зареєстрований: 10 лип 2007 09:34
Подякував: 0
Подякували: 3
Як на мене, дотримання посту в багатьох випадках є брудною і нікому не потрібною показухою. Піст полягає не лише у обмеженні їжі, це і духовне очищення, а про яке очищення може іти мова, коли люди так себе поводять? Дуже легко наробити купу зла іншим, брехати всім навколо, займатися чорт знає чим, а потім відмовитися від споживання м'яса, висповідатися за 15 хвилин і сподіватися, що тобі все прощено і от-от на голову почне німб спускатися. Я ніколи не тримав піст і ніколи не сповідався, проте не думаю, що є люди, яким я наробив багато шкоди, тому не бачу необхідності корчити з себе праведника лише тому, що вже який тиждень підряд споживаю одну пісну їжу.
Група: Користувачі
Звання: балакучий

Вік: 36
Стать:
Зареєстрований: 21 лют 2008 00:26
Подякували: 1

Грішно і не чесно обманювати себе і робити речі, що протистоять особистим переконанням. Якщо я хочу і маю духовну потребу прийти до церкви – я прийду...Прийду не для того, щоб показати всім, яка я чемна, а щоб помолитись за рідних і близьких від чистого серця. Я поважаю віруючих людей, що тримають піст, дотримуються обрядів та релігійних переконань, їх волю, витримку і силу робити це. Але особисто я не відчуваю бажання поститись, сповідатись на відвідувати служби... Навіщо робити це, якщо не хочеться? Головне, що в середині я  завжди вірю в свого Бога, дякую йому за все, за що можна дякувати, і переконана, що він не ображається на мене за мої рідкісні візити і всепоїдання ...

Вік: 34
Стать:
Зареєстрований: 24 лист 2007 11:19
Подякували: 0
 як на мене, то піст це класно, але коли є можливість його дотримуватись.  Сидиш голодаєш, бо хот-доги, гамбургери під забороною, приходиш додому і нажираєшся, це в кращому випадку, за цілий день. А в гіршому падаєш в голодний обморок, бо тож піст і можна їсти тільки пісно. Це в мене одногрупниця така була( Лікарі потім з того світу ледь витягли). Я вважаю що гріхом буде доводити себе до непритомності.
Звання: бувалий

Вік: 32
Стать:
Зареєстрований: 14 сер 2007 10:22
Подякували: 2
На рахунок їжі, то мені колись казали старші: "Гріхом є не те, що йде в уста, а те, що з них виходить" і ще, що більшим гріхом є те, що ти будеш себе мучити, бо ти не можеш з"їсти бутерброд через те, що зараз піст і думати "Скоріше б він закінчився". Згідна з тією думкою, що дотримання посту не означає лише не вживати скоромної їжі, а й духовне очищення. Тобто, якщо людина вживає тільки пісну їжу, мотюкається, заздрить, зневажає інших і таке інше, і при цьому вона каже, що постить - то це, по-моєму, ще гірший гріх. Але не мені судити, який гріх великий, а який незначний і чи взагалі такі бувають. Зараз взагалі важко повірити, що є багато людей, які дійсно, від щирого серця, віддані Богові. Але вони дійсно ще є. І Аніла сказала:
переконана, що він не ображається на мене за мої рідкісні візити і всепоїдання ...

Тоді виходить, що Бог однаково любить і тих людей, які щиро йому віддані, і тих, які не дотримуються всіх біблійських правил, але в душі теж в нього вірять. Де ж тоді справедливість???
+ --   

Вік: 30
Стать:
Зареєстрований: 25 жов 2007 20:24
Подякував: 1
більшим гріхом є те, що ти будеш себе мучити, бо ти не можеш з"їсти бутерброд через те, що зараз піст і думати "Скоріше б він закінчився".

Браво, я прозрів!

догори 
+ --   

Стать:
Зареєстрований: 23 лип 2007 19:05
я аж дивуюся. якшо ви так вірите в бога то пити,курити і говорити багато лишнього не можна не тільки в піст,а й у повсякденному житті. я вже не говорю про заздрість,обман ,неповагу до старших,які зустрічаються на кожному кроці

Повідомлення відредаговано 10 квітня 2008 13:39:10. Редагувалось 1 раз(ів)

Стать:

А ми не курим, не п'ємо і не заздримо...Чому дивуватись??? Сидимо тут, ляси точимо і молимось на чебуреки!!!

Стать:
Зареєстрований: 25 жов 2007 20:24
Подякував: 1
мммм не зрозумів, до чого це було сказано..

догори 
+ --   

Стать:
див.#7 13:38:50...
Звання: адміністратор

Вік: 38
Стать:
Зареєстрований: 23 лют 2006 00:00
Подякували: 4
Це в мене одногрупниця така була( Лікарі потім з того світу ледь витягли). Я вважаю що гріхом буде доводити себе до непритомності.
Це вже звичайний та нікому не потрібний фанатизм!
я вже не говорю про заздрість,обман ,неповагу до старших,які зустрічаються на кожному кроці
Тоді виходить, що Бог однаково любить і тих людей, які щиро йому віддані, і тих, які не дотримуються всіх біблійських правил, але в душі теж в нього вірять. 
Взагалі-то це властиво кожній людині. Чесно кажучи, я ще не бачив людини "ІДЕАЛЬНОЇ" людини, але з другого боку одні люди це усвідомлюють і намаються це не робити, і каються в цьому (як мінімум перед собою) - іх ще називують, дуже рідкістим словом, порядні. А є інший тип людей, які роблять то саме і навіть не усвідомлюють що це погано. А є найгірший тип людей які все це роблять абсолютно усвідомлюючи і навіть не намагаються щось виправити.
P.S. В світі немає нічого неможливого. Якшо кожний, хоч спробує, дотримуватись звичайного біблійського правила "Стався до людини так, як хотів би , щоб вона ставилась до тебе" - тоді, і я в цьому впевнений, буде набагато меньше цього бруду.
догори 
+ --   

Вік: 32
Стать:
Зареєстрований: 14 сер 2007 10:22
Ой, це дуже велика і розгорнута тема, яка навіть має свої галузі! Тобто постити можна: повністю і не повністю, якщо не повністю, то в яких галузях ми постимо. Я, наприклад, уже від 8 березня не була ні на яких дискотеках, не випила ні краплі спиртного, і не відчула смаку табачного диму, хіба що пасивно. Але це не зовсім тільки через піст, просто він мене наштовхнув до цього. А до чого вас він наштовхує, і чи взагалі до чогось наштовхує?
+ --   

Вік: 34
Стать:
Зареєстрований: 24 лист 2007 11:19
Подякували: 0
  піст мене наштовхує до роздумів, що в мене немає сили волі. Перед початком - я собі клятвенно обіцяла, що вже цього року я обовязково спробую хоча б не вживати спиртного. Аrecourse ле як завжди...
То 8 березня (яке святкувалося майже тиждень). То день народження у знайомої, потім нас вигнали з пари і ми вирішили скоротати час за пивком... І ось таке майже кожного дня.
 І ось, піст підходить до свого завершення,а я ще жодного дня не втримала себе в руках!!! І що мені тепер не жити із-за цього. Я ж нікого не вбила.

Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати повідомлення в даній темі.